Інформація 2019 (зміни)

Home / Нормативна база / Інформація 2019 (зміни)

Повідомлення про проведення відкритих слухань.

У відповідності до постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», Порядку формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках від 01.08.17 № 991 Товариство з обмеженою відповідальністю “СУМИТЕПЛОЕНЕРГО” повідомляє:

що 26.03.2019 року о 9:00

у приміщенні м. Суми, вул. Лебединська,7 відбудеться відкрите обговорення (відкрите слухання) питань щодо:

  1. Перегляду тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії для ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» на 2019 рік;
  2. Перегляду тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО»;
  3. Перегляду тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» .

Зауваження і пропозиції по суті питань, що пропонуються до слухання, надсилаються електронною поштою: [email protected] або засобами поштового зв’язку на адресу: м. Суми, вул. Лебединська,7.

Зауваження та пропозиції приймаються з 15.03.2019 по 25.03.2019р.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.

Обгрунтування зміни тарифів
Обгрунтування змін ІП
Протокол №4
Протокол №5

Дата розміщення повідомлення 15.03.2019 р.