ОГОЛОШЕННЯ НКРЕ

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП

«Про схвалення змін до Інвестиційної програми ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» на 2018 рік»

 

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 16 листопада 2018 року, схвалено проект постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» на 2018 рік».

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866, НКРЕКП повідомляє про проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» на 2018 рік» за місцем надання послуг ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО».

Проект постанови НКРЕКП разом з протоколом відкритого обговорення щодо внесення змін до Інвестиційної програми ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» на 2018 рік та обґрунтовувальними матеріалами, необхідними для прийняття рішення, оприлюднюються з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет: http://www.nerc.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 26 листопада 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська, буд. 19, м. Київ, 03057; e-mail: [email protected], контактна особа: Тихончик Вікторія Сергіївна, тел. (044) 207-19-68.

Відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» на 2018 рік» відбудеться 30 листопада 2018 року о 09:00 в приміщенні актового залу (4-й поверх) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» за адресою: вул.Лебединська.7,  м. Суми

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 29 листопада 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Сектор Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Сумській області, вул. Охтирська, 18, м. Суми, 40007, e-mail: [email protected], в копії [email protected].

Протокол