Інформаційне повідомлення

     Шановні споживачі, інформуємо Вас, що  24 грудня 2019 р. Кабінетом міністрів України  прийнято постанову № 1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу».

Метою прийняття цієї постанови є захист прав споживачів теплової енергії та послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води в частині оплати ними справедливої вартості теплової енергії та відповідних комунальних послуг, а також забезпечення балансу інтересів споживачів теплової енергії/комунальних послуг та підприємств теплопостачання в умовах функціонування ринку природного газу і переходу до нових договірних відносин у сфері комунальних послуг відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

ТОВ «Сумитеплоенерго» повністю підтримує ініціативу Уряду та повідомляє, що протягом січня 2020 року та після отримання відповідних роз’яснень від органів державної влади в частині правильності розрахунків з урахуванням специфіки діяльності підприємства, будуть проведені відповідні зміни у платіжних документах споживачів.

Додатково інформуємо, що 24 грудня 2019 року НКРЕКП затверджено тариф на виробництво теплової енергії на 2020 рік  для ТОВ «Сумитеплоенерго», який є одним з найнижчих в Україні.

Також звертаємо увагу, що основним видом палива для ТОВ «Сумитеплоенерго» є вугілля.