«Сумитеплоенерго» забезпечило теплом усіх своїх споживачів | ТОВ «Сумитеплоенерго»
 Menu

«Сумитеплоенерго» забезпечило теплом усіх своїх споживачів

У Сумах опалювальний сезон стартував 17 жовтня. Протягом п’яти днів, згідно із графіками, усі бюджетні організації і житлові будинки, які перебувають у зоні обслуговування «Сумитеплоенерго», у повному обсязі забезпечені теплом.

В обслуговуванні ТОВ «Сумитеплоенерго» перебуває більше 70% житлового фонду міста і більшість установ бюджетної сфери – це майже тисяча житлових будинків у Сумах, а також 170 бюджетних установ, у тому числі дитячі садочки, школи та лікувальні заклади. Дитячу міську лікарню, обласний диспансер радіаційного захисту населення, центр реабілітації дітей-інвалідів, психдиспансер та обласний перинатальний центр забезпечили теплом раніше встановленої дати – за письмовими зверненнями керівників закладів.

ТОВ «Сумитеплоенерго» одним із перших в Україні отримало акт готовності теплового господарства до опалювального сезону, а тому сумчани гарантовано зимуватимуть у теплі.

Успішному старту опалювального сезону передувала системна і тривала підготовка, яка розпочалася у квітні. Спеціалісти ТОВ «Сумитеплоенерго» виконали роботи по поточному ремонту парових і водогрійних котлів, також капітально відремонтували турбогенератор і котел. Протягом літа тепловики провели капітальний ремонт мереж – на чотирьох ділянках проклали сучасні попередньоізольовані теплопроводи, які забезпечують 50% економії на постачанні тепла та зменшують його втрати в мережах до 5-10%, тоді як раніше вони сягали 20%. Окрім того, виконаний ремонт будівель та виробничих приміщень ЦТП і котельних, проведена режимна наладка котлів, а також їх технічна діагностика та опосвідчення.

Для надійного і безперебійного забезпечення теплом обслуговуюча організація провела гідравлічні випробування тепломереж. Паралельно перевірили і квартальні мережі. За результатами випробувань було виявлено і усунуто більше сотні пошкоджень.

Підприємство показує стабільно високі показники роботи, а тому в домівках сумчан завжди є гаряча вода та тепло в опалювальний період. Увесь цілісний майновий комплекс із теплопостачання міста Суми, який обслуговує ТОВ «Сумитеплоенерго», успішно увійшов в опалювальний сезон.

 

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролів