«Сумитеплоенерго» розпочало опалювальний сезон у дитсадках і лікарнях | ТОВ «Сумитеплоенерго»
 Menu

«Сумитеплоенерго» розпочало опалювальний сезон у дитсадках і лікарнях

У Сумах опалювальний сезон уже розпочався у більшості дитсадочків і лікувальних закладів міста. ТОВ «Сумитеплоенерго», яке обслуговує більше 70% житлового фонду міста, одним із перших в Україні отримало акт готовності теплового господарства до опалювального сезону, а тому сумчани гарантовано зимуватимуть у теплі.

ТОВ «Сумитеплоенерго» обслуговує майже тисячу житлових будинків у Сумах, а також 170 бюджетних установ, у тому числі дитячі садочки, школи та лікувальні заклади. Увесь цілісний майновий комплекс із теплопостачання міста Суми, який обслуговує ТОВ «Сумитеплоенерго», повністю готовий до опалювального сезону.

Підприємство показує стабільно високі показники роботи, а тому в домівках сумчан завжди є гаряча вода та тепло в опалювальний період.

Готувалися до зими влітку

Підготовка до цьогорічного опалювального сезону розпочалася у квітні й тривала протягом усього літа. За цей час спеціалісти ТОВ «Сумитеплоенерго» виконали роботи по поточному ремонту парових і водогрійних котлів, також капітально відремонтували турбогенератор і котел. Протягом літа тепловикитакож провели капітальний ремонт мереж – на чотирьох ділянках проклали сучасні попередньоізольовані теплопроводи, які забезпечують 50% економії на постачанні тепла та зменшують його втрати в мережах до 5-10%, тоді як раніше вони сягали 20%.

Після проведення робіт на тепломережах ТОВ «Сумитеплоенерго» повністю відновило асфальтне покриття. Окрім того, виконаний ремонт будівель та виробничих приміщень ЦТП і котельних, проведена режимна наладка котлів.

Для надійного і безперебійного забезпечення теплом обслуговуюча організація провела гідравлічні випробування тепломереж. Паралельно випробовували і квартальні мережі. За результатами випробувань виявили більше сотні пошкоджень. Наразі проводиться останній етап ліквідації виявлених поривів.

Повна готовність

Суми показують один із найвищих показників за рівнем готовності до старту опалювального сезону по Україні. 100% актів готовності будівель до подачі тепла отримані у всіх дитячих садочках і школах міста, на 100% готові до подачі тепла лікувальні установи. Житлові будинки станом на початок жовтня отримали 78% актів готовності систем теплопостачання до опалювального сезону.

Такі показники є запорукою успішного і стабільного проходження опалювального сезону, який гарантує ТОВ «Сумитеплоенерго».

Чи буде тепло боржникам?

ТОВ «Сумитеплоенерго» націлене на безконфліктне вирішення питань боргів від населення. Підприємство періодично проводить бесіди і розсилає повідомлення користувачам, які мають заборгованість за тепло і гарячу воду. Фахівці підприємства пропонують боржникам різні варіанти вирішення проблеми, у тому числі реструктуризацію боргу.

Наразі ТОВ «Сумитеплоенерго» уклало близько тисячі договорів на реструктуризацію заборгованості на загальну суму майже 2,5 мільйонівгривень. Підприємство гарантує усім споживачам тепло в домах під час опалювального сезону.

Старт опалювального сезону

Наразі тепловики вже розпочали опалення у дитячій міській лікарні, обласному диспансері радіаційного захисту населення, центрі реабілітації дітей-інвалідів, психдиспансері, обласному перинатальному центрі, а також більшості дитячих садочків – за письмовими зверненнями керівників закладів.

В інші заклади соціальної сфери, як і в домівки сумчан, подавати тепло передчасно не планують. Середньодобова температура найближчими днями триматиметься вище позначки +8 градусів, а значить немає підстав вмикати опалення раніше.

Тепловики готові у будь-який момент за вказівкою керівництва міста увімкнути опалення і безперебійно розпочати опалювальний сезон у Сумах.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролів