Історія підприємства | ТОВ «Сумитеплоенерго»
 Menu

Історія підприємства

З вересня 2005 року рішенням Сумської міської Ради Сумська ТЕЦ була передана в оренду підприємству  ТОВ «Сумитеплоенерго» 

 (До складу  новоствореного підприємства  ввійшли, окрім Сумської ТЕЦ, магістральні теплові мережі, ЦТП міста, розподільчі мережі після ЦТП і 34 міські котельні.

Керівництво «ТехНови» зробило ставку на спалювання вугілля. Вже в 2006р. витрачено вугілля в 3 рази більше, ніж в 2005р. – більше 16 тис. тон. Паровий котел №2, який раніше на вугіллі практично не працював, підготовлений і працює тривало на вугіллі. Проведені  поточні і капітальні ремонти обладнання, відновлена оборотна система водопостачання золовідвалу, замінена головна акумуляторна батарея станції. Розроблено ТЕО реконструкції Сумської ТЕЦ з установкою третьої турбіни 12 МВт в існуючому машзалі.

У 2006 р.  введена в експлуатацію котельна з т/мережами по вул. Гамалея, ліквідовані котельні по вул. Кирова,48 і вул. 20 років Перемоги, 7, споживачі яких підключені до т/мереж  ТЕЦ і більш економічної котельної  по пер. Гражданскому,4а.

Котельними  відпущено тепло в 2006 році  211,6 тис.Гкал., відпустка тепла по ТЕЦ склала 722 тис.Гкал.

  За 50 років Сумська ТЕЦ відпустила більше 5 500 млн.кВтг електроенергії і 30 млн.Гкал тепла. В цілому велика заслуга колективу професіоналів –  теплоенергетиків, постійно працюючих над питаннями підвищення надійності, безаварійності і енергозабезпечення.

Фахівцями Сумської ТЕЦ розроблена програма модернізації і технічного росту підприємства, реалізація якої забезпечить підвищення надійності і покращення якості  послуг. Підключення нових навантажень в умовах сучасного  міста. Нині станцією успішно керують висококваліфіковані професіонали зі стажем роботи понад 30 років, які пройшли трудовий шлях від перших сходинок до керівників колективу та досконало знають формулу успішної роботи в нових ринкових умовах.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролів