ОГОЛОШЕННЯ | ТОВ «Сумитеплоенерго»
 Menu

ОГОЛОШЕННЯ

   Шановні мешканці м. Суми!

    ТОВ «Сумитеплоенерго» доводить до відома громадян міста та керівників підприємств, що відповідно розпорядження міського голови та Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж» 6 та 7 квітня 2017 р. будуть проводитись випробування теплових мереж міста Суми на розрахункову температуру.

    На термін проведення випробувань керівникам підприємств і власникам теплових господарств необхідно  організувати чергування по теплопунктам, здійснювати контроль за станом теплових мереж, які проходять в житлових будинках та по територіях підприємств і організацій.

    На термін проведення випробувань гаряче водопостачання буде припинено в районі вулиці Героїв Крут, просп. Лушпи, вул. Івана Сірка, Інтернаціоналістів, Сергія Табали, Харківської (від вул. СКД в сторону Хіммістечка), СКД, вулиць Хіммістечка.

    Попереджаємо, що на вулицях, у садибах, підвалах будинків, де проходять теплові мережі, в результаті випробувань можливі пошкодження підземних трубопроводів з виникненням провалин та витоку перегрітої мережної води на поверхню.

    Будьте обережні, попереджуйте дітей про небезпеку. Не наближайтесь самі та не допускайте дітей до провалин та місць виходу перегрітої води, повідомляйте про такі випадки на АЕДС ТОВ «Сумитеплоенерго» за телефонами:

  22-13-73 –   цілодобово

  22-23-39 –   цілодобово

  25-03-98 –   з 8-00 до17-00

 

 

Адміністрація ТОВ «Сумитеплоенерго» просить вибачення за тимчасові незручності.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролів