ОГОЛОШЕННЯ | ТОВ «Сумитеплоенерго»
 Menu

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці м.Суми

     ТОВ «Сумитеплоенерго» доводить до відома громадян міста та керівників підприємств, що відповідно розпорядження міського голови № 139-р від 03.05.17р. та Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж в серпні місяці будуть проводитись гідравлічні випробування підвищеним тиском (16 атмосфер) магістральних та (12 атмосфер) розподільчих теплових мереж:

– з 31 липня по 13 серпня проводитиметься 7-й етап гідравлічних випробувань по магістралі № 6 у районі вулиць Ковпака, Романа Атаманюка, проспекту Курському.

На термін проведення гідравлічних випробувань гаряче водопостачання в районі зазначених вулиць буде припинено.

Під час проведення випробувань керівникам підприємств і власникам теплових господарств забезпечити встановлення заглушок на вводі теплових пунктів згідно вимог Правил, а також організувати чергування по теплопунктам, здійснювати контроль за станом теплових вводів теплопроводів, які проходять по територіях підприємств та організацій.

Попереджаємо, що на вулицях, у садибах, підвалах будинків, де проходять теплові мережі, в результаті випробувань можливі пошкодження підземних трубопроводів з виникненням провалин та викидів мережної води на поверхню.

Будьте обережні, попереджуйте дітей про небезпеку. Не наближайтесь самі та не допускайте дітей до провалин та місць виходу води, повідомляйте про такі випадки на АЕДС ТОВ «Сумитеплоенерго» за телефонами:

                          22-13-73 –   цілодобово

                                                                                   22-23-39–   цілодобово

25-03-98 –з 8-00 до17-00

 

Адміністрація ТОВ «Сумитеплоенерго» просить вибачення за тимчасові незручності.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролів