ОГОЛОШЕННЯ | ТОВ «Сумитеплоенерго»
 Menu

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці м.Суми

     ТОВ «Сумитеплоенерго» доводить до відома громадян міста та керівників  підприємств,  що відповідно   розпорядження  міського   голови № 139-р від 03.05.17р. та Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж в липні місяці  будуть проводиться гідравлічні випробування підвищеним тиском (16 атмосфер) магістральних та (12 атмосфер) розподільчих теплових мереж:

– з 17 липня по 30 липня проводитиметься 6-й етап гідравлічних  випробувань  по магістралям № 1, 2, 3, 4, 5,  6, 7, 8  у районі проспектів Лушпи, Курський, Шевченка,  вулиць Героїв Крут (Черепіна), Інтернаціоналістів, Заливній, Харківській, Прокоф’єва, СКД, Троїцької, Рибалка, Н.Сироватській, Охтирській, Миру, 2-ї Залізничної, Тополянської, Скрябіна, Супруна, Ковпака, Л. Українки, Засумської, Садової, Іллінської, Холодногірської, Ремісничої, Люблінської, Ярослава Мудрого, Першотравневої, Кондратьєва, Петропавлівської.

На термін проведення гідравлічних випробувань гаряче водопостачання буде припинено.

Під час проведення випробувань керівникам підприємств  і власникам теплових господарств забезпечити встановлення заглушок на вводі теплових пунктів згідно вимог Правил, а також організувати чергування по теплопунктам, здійснювати контроль за станом теплових вводів  теплопроводів, які проходять по територіях підприємств та організацій.

Попереджаємо , що на вулицях , у садибах, підвалах будинків , де проходять теплові мережі, в результаті випробувань можливі пошкодження підземних трубопроводів з виникненням  провалин та викидів мережної води на поверхню.

Будьте обережні, попереджуйте дітей про  небезпеку. Не наближайтесь самі та не допускайте дітей до провалин та місць виходу води, повідомляйте про такі випадки на АЕДС ТОВ «Сумитеплоенерго» за телефонами:

                                                                                          22-13-73 –   цілодобово

                                                                                   22-23-39 –   цілодобово

25-03-98 – з 8-00 до17-00

 

Адміністрація ТОВ «Сумитеплоенерго» просить вибачення за тимчасові незручності.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролів