Обґрунтування | ТОВ «Сумитеплоенерго»
 Menu

Обґрунтування

 

Обґрунтування 

Інвестиційної програми з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії

ТОВ “Сумитеплоенерго” на 2018 рік

 

    Інвестиційна програма  ТОВ «Сумитеплоенерго» на 2018 рік розроблена згідно «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання», затвердженого постановою НКРЕКП від 31.08.2017 року № 1059.

Джерелом фінансування Інвестиційної програми ТОВ «Сумитеплоенерго» на 2018 рік являється амортизаційні відрахування в сумі 5 140,07 тис. грн. без ПДВ.

Основними цілями інвестиційної програми  ТОВ «Сумитеплоенерго» на 2018 рік  являється:

–   зменшення  втрат теплової енергії в теплових мережах;

–   поліпшення гідравлічного режиму теплових мереж;

–  забезпечення безаварійної роботи теплових мереж, надання  якісного теплопостачання споживачам м. Суми.

 

Інвестиційною  програмою передбачений  захід:  «Модернізація дільниці тепломагістралі по пр-ту Курській вул. Реміснича, від ТК-611 до ТК -626 (ТК620-ТК-620-0)».

 

      Техніко-економічне обґрунтування необхідності та доцільності впровадження заходу. 

    Магістральна  теплова мережа  по пр-ту Курській – вул. Реміснича, являється  основною тепломагістраллю від котельні північного промвузлу ПАТ «Сумське НВО». Забезпечує тепловою енергією споживачів центральної частини м.Суми, в т.ч. вул. Ремісничій, вул. Металургів, вул. Праці, вул. Холодногірській, вул. Засумській, вул. Іллінській, вул. Першотравневій, вул.Покровській, вул. Садовій, вул. Я.Мудрого, вул. Шишкарівській, а саме:  6 дитячих садків; 3 середні школи;  4 лікарняні  заклади;  209  житлових будинків   та інших споживачів.

Магістральна теплова мережа по пр-ту Курській – вул. Реміснича введена в експлуатацію в 1982р., відпрацювала свій термін експлуатації, потребує заміни. За останні три роки на даній тепловій мережі усувалося 5 поривів.

На дільниці теплової мережі від ТК-620 до ТК-626, в ТК-626 підключена підкачуюча насосна станція ПНС-2, яка забезпечує гідравлічний режим роботи теплових мереж від КППВ в опалювальний сезон.

Для забезпечення роботи ПНС-2  теплова мережа була  побудована зі збільшеним діаметром   зворотного трубопроводу, d530мм, d720мм.

Дільниця теплової мережі від ТК- 620 до ТК- 621 знаходиться під бетонним парканом, на території  ПАТ «Сумське НВО», що ускладнює  доступ  до неї для  виконання ремонтних робіт.

Для забезпечення безаварійної роботи теплових мереж від КППВ, недопущення   аварійної зупинки КППВ в опалювальний період необхідно замінити дільницю магістральної теплової мережі від  ТК- 620 до ТК- 621, d520,720мм, загальною протяжністю 311,0 пм.

Інвестиційною програмою на 2018рік  передбачено:

–  заміна дільниці теплової мережі від ТК- 620 до ТК- 620-0, d530мм,d720мм протяжністю 185пм  у 2-х тр. вимірі;

–  в ТК-620-0 відновлення щитової Н.О., відновлення будівельних конструкцій камери.

Модернізація   теплової мережі  дасть можливість забезпечити оптимальний  гідравлічний режим роботи теплових мереж від КППВ в районі  центральної частини м. Суми, зменшити  втрати т/енергії  в теплових мережах, забезпечить надійне  та якісне  теплопостачання споживачів  міста.

     Економічний ефект від впровадження:

– зменшення втрати теплової енергії в т/мережах на 50,98 т.у.п.;

– загальна економія витрат складає  1003,09 тис. грн.;

– термін окупності заходу складає  61,44  місяці.

 

Після реалізації заходів «Інвестиційної  програми ТОВ «Сумитеплоенерго» на 2018 рік»  підприємство отримає зменшення економічно обґрунтованих витрат. Енергозберігаючі заходи  вплинуть на зменшення витрат в тарифі всього  на 0,12%, в т.ч. теплової енергії  в теплових мережах на 0,05%

 

Протокол відкритих слухань

 

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролів