Держенергонагляд встановив, що всі   котельні ТОВ «Сумитеплоенерго» повністю готові до опалювального сезону

Держенергонагляд встановив, що всі   котельні ТОВ «Сумитеплоенерго» повністю готові до опалювального сезону

ТОВ «Сумитеплоенерго» є найбільшим теплопостачальним підприємством обласного центру, що забезпечує послугами з централізованого опалення та гарячого водопостачання 2/3 споживачів м. Суми.

Представники Управління Держенергонагляду у Сумській області перевірили готовність котелень ТОВ «Сумитеплоенерго» до роботи в опалювальному періоді.

У ході моніторингу було перевірено виконання графіків  планових ремонтів та робіт, що забезпечують надійну експлуатацію устаткування, виконання заходів, передбачених відповідними наказами щодо підготовки до роботи в опалювальний період, а також закінчення виконання всіх робіт з підготовки до роботи систем опалення, утеплення і освітлення виробничих будівель.

Комісія також перевірила виконання у визначеному обсязі діагностики, ремонтів та випробування мереж.

За результатами перевірки встановлено, що всі 20 котелень ТОВ «Сумитеплоенерго» повністю готові до опалювального сезону. Усі вимоги Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду виконано в повному обсязі.

http://sm.gov.ua/ru/arkhiv1/22447-v-oblasnomu-tsentri-vsi-20-kotelen-tov-sumyteploenerho-povnistyu-hotovi-do-novoho-opalyuvalnoho-sezonu.html